/ by /   مقالات / 0 comments

فروش سنگ عباس آباد سفید در اصفهان

 فروش سنگ عباس آباد سفید در اصفهان

تراورتن سفید عباس آباد یکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی در بین ساختمان سازان می باشد.این نوع سنگ نما به علت رنگ روشن آن بسیار مورد توجه پیمانکاران ساختمانی و معماران قرار میگیرد.از جمله دلایل استفاده از سنگ تراورتن سفید عباس آباد ساب پذیری بالا، تخلخل کم و صیقلی بودن آن است.(فروش سنگ عباس آباد سفید در اصفهان)

فروش سنگ عباس آباد در اصفهان در تخصصی ترین مرکز تولید سنگ تراورتن سفید عباس آباد یعنی صنایع سنگ ایران مهر صورت می گیرد.این کارخانه سنگ با بیش از نیم قرن تجربه و به کارگیری دستگاه های به روز، مواد اولیه مرغوب و استفاده از معادن سنگ تراورتن سفید عباس آباد توانسته سهم بزرگی از صنعت سنگ ایران را به خود اختصاص داده است. 

 معدن تراورتن سفید عباس آباد 

معادن سنگ تراورتن سفید عباس آباد در شهرستان محلات (نیم ور ) واقع شده است. این معادن در واقع در  کیلومتری نیم ور واقع شده اند.سنگی که از این معادن استخراج می شود سنگی با زمینه سفید که به سنگ عباس آباد معروف است می باشد. سنگ عباس آباد سفید صادراتی را از صنایع سنگ ایران مهر واقع در شهرک صنعتی محمودآباد انتهای خیابان ۲۴ شرقی بخواهید . تیم  سنگبری ایران مهر همه روزه از ساعت  ۷ الی ۱۹ آماده خدمتگذاری می باشند.

مزایای سنگ تراورتن سفید عباس آباد

* تخلخل کمتر سنگ تراورتن سفید عباس آباد نسبت به سایر سنگ های ساختمانی
* سنگ تراورتن سفید عباس آباد ساب پذیری بسیار بالایی نسبت به سایر سنگ های ساختمانی دارد.
*صیقل پذیری این سنگ نسبت به سنگ های ساختمانی دیگر بسیار بیشتر است.
* مهم ترین خصوصیت در مورد سنگ تراورتن سفید عباس آباد رنگ روشن این سنگ نسبت به سایر سنگ های  مورد استفاده برای نما کاری ساختمان ها می باشد.

سنگ

سنگ در اصفهان

 سنگبری در اصفهان

 سنگ تراورتن سفید

 سنگ تراورتن سفید عباس آباد

 سنگ تراورتن سفید عباس آباد در اصفهان 

 تراورتن ممتاز عباس آباد

 تراورتن درجه یک عباس آباد 

 تراورتن سوپر عباس آباد 

SHARE THIS


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.