/ by /   مقالات / 0 comments

پوشش دیوار با تراورتن

پوشش دیوار با تراورتن

پوشش دیوار با تراورتن

پوشش دیوار با تراورتن : ایده های پوشش دیوار با سنگ اگر موفق شده باشید در سال جاری از نمایشگاه های بین المللی سنگ بازدید کنید،

حتماً از نماهای سنگی و پوشش های دکوراسیون داخلی که از جنس سنگ طبیعی می باشند و روی دیوارها و یا اطراف شومینه ها نصب می شوند به وجد آمده اید. این پوشش های دکوری با جنس سنگ طبیعی می توانند جذابیت معماری و بصری را به فضای خانه و یا دفتر کار شما بیاورند و تبدیل به نقطه کانونی هر اتاقی شوند.

هرچند این پوشش ها می توانند از جنس سنگ مصنوعی نیز باشند ولی در هر صورت چه سنگ طبیعی و چه سنگ مصنوعی میتوانند برای سال های متمادی بدون هرگونه مشکل و نیازی به تعمییرات مورد استفاده قرار گیرند، امروزه در بازار، پوشش های سنگی متنوعی با شکل، طرح و رنگ های محتلف متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان وجود دارند.

به علت استقبال روز افزون مشتریان از اینگونه محصولات، بر آن شدیم تا بعضی از ایده های استفاده از پوشش سنگی که در طراحی پروژه های نوسازی به منظور زیبا سازی محیط خانه و یا دفترکار از آنها استفاده شده را به شما معرفی کنیم، به طور مثال در زیر یک پنل پوشش سنگ مصنوعی به رنگ طوسی و عاجی را مشاهده می کنید که برای این پروژه استفاده شده است.

طراحی دیوار سنگی

پنل های سنگ مصنوعی

اخیراً استفاده از پنل های سنگ مصنوعی تبدیل به یکی از متداول ترین مد های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی شده و این به علت پیشرفت های فناوری و در دسترس بودن انواع پوشش های سنگ مصنوعی می باشد و افزایش میزان تولید، کاهش قیمت این عنصر ساختمانی را به دنبال داشته است.

این محصولات ظاهری به شدت جذاب دارند و دقیقاً مشابه سنگ های طبیعی بوده ولی از سنگهای طبیعی سبک تر و نصب آن ها نیز آسان تر است.

 

مراقبت از پوشش های سنگ مصنوعی جهت استفاده در دکوراسیون داخلی، بسیار آسان است و نیازی به شرایط خاص نگهداری ندارند. سنگ های مصنوعی به صورت پنل های پوششی یا به صورت قطعاتی که به شکل سنتی در کنار یکدیگر میتوانند قرار بگیرند، وجود دارند. در تصویر زیر پوشش های پنلی سنگ های ledgestone مصنوعی برای دیوار های اصلی و پشتی این اتاق نشیمن بازسازی شده را مشاهده می کنید.

صفحه کابینت گرانیتی آشپزخانه و کف چوبی زیبایی این خانه را تکمیل کرده اند.

 

 

تراورتن

 

عکس زیر نمای دیگری از این اتاق نشیمن را نشان می دهد که از پوشش پنلی سنگ های ledgestone مصنوعی در کناره شومینه استفاده شده است.

 

طراحی دیوار سنگی

حاشیه سنگی اطراف شومینه پوشش دیوار با تراورتن>

سنگ Cultured Stone یک نوع سنگ مناسب برای استفاده در فضای اطراف شومینه است، چرا که در برابر گرما بسیار مقاوم بوده و در طرح، شکل و رنگ های مختلف در دسترس می باشد. معروف ترین انواع این سنگ، لایم استون، سنگ رودخانه و ledgestone می باشند. در تصویر زیر نوع رودخانه ای سنگ Cultured Stone را مشاهده می کنید که برای پوشش دیوار اطراف شومینه استفاده شده است. رنگ و شکل خاص این سنگ باعث شده تا شومینه به نقطه کانونی اتاق تبدیل شود پوشش دیوار با تراورتن .

پنل های سنگ مصنوعی

اخیراً استفاده از پنل های سنگ مصنوعی تبدیل به یکی از متداول ترین مد های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی شده و این به علت پیشرفت های فناوری و در دسترس بودن انواع پوشش های سنگ مصنوعی می باشد و افزایش میزان تولید، کاهش قیمت این عنصر ساختمانی را به دنبال داشته است. این محصولات ظاهری به شدت جذاب دارند و دقیقاً مشابه سنگ های طبیعی بوده ولی از سنگهای طبیعی سبک تر و نصب آن ها نیز آسان تر است پوشش دیوار با تراورتن .

مراقبت از پوشش های سنگ مصنوعی جهت استفاده در دکوراسیون داخلی، بسیار آسان است و نیازی به شرایط خاص نگهداری ندارند.سنگ های مصنوعی به صورت پنل های پوششی یا به صورت قطعاتی که به شکل سنتی در کنار یکدیگر میتوانند قرار بگیرند، وجود دارند. در تصویر زیر پوشش های پنلی سنگ های ledgestone مصنوعی برای دیوار های اصلی و پشتی این اتاق نشیمن بازسازی شده را مشاهده می کنید. صفحه کابینت گرانیتی آشپزخانه و کف چوبی زیبایی این خانه را تکمیل کرده اند.

SHARE THIS


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.